sobota, 28 czerwca 2014

#3

I nadszedł czas wyczekiwanych WAKACJI!

Powiem Wam, że ten ostatni tydzień szkoły był najtrudniejszym tygodniem w całym roku szkolnym. Z racji tego, że mój rocznik opuszcza tzw. gimbazę mieliśmy na głowie całe zakończenie roku. Bieganie za nauczycielami, próby przed akademią, zbiórki pieniędzy, zebrania, narady, decyzje co kupujemy nauczycielom... Dużo by wymieniać.

Ale wiecie co? Nie sądziłam, że kiedyś będę płakać za szkołą... a wczoraj rozryczałam się jak małe dziecko! Cała moja klasa płakała. To niesamowite jak grupa ludzi potrafi się ze sobą tak zżyć przez 3 lata...

Wspólne problemy, kłótnie, zabawy, decyzje- wszystko to w jakiś sposób wpływało na nasze relacje i nasze osobowości. Czasami sobie myślę, co by było gdybym nie poznała tych ludzi? Jakim człowiekiem byłabym teraz?

Nie zawsze było kolorowo, ale dzięki NIM, dzięki mojej klasie doświadczyłam różnych przygód- nie zawsze dobrych... Myślę, że ten okres mojego życia, który w pewien sposób się kończy nauczył mnie wiele, począwszy od pomocy aż po prawdziwą przyjaźń.

Wczoraj, gdy żegnaliśmy się wszyscy poczuliśmy, że COŚ się skończyło i już nie powróci, nie cofniemy czasu, nie zatrzymamy go, ale możemy zachować te wszystkie wspomnienia w sercu. 

Dlatego z tego miejsca, jeszcze raz chciałabym IM za to wszystko PODZIĘKOWAĆ!!!

Dziękuję za te 3 wspólne lata!!!

https://www.youtube.com/watch?v=t4-vUtNf7s4Pamiętajmy!
Życie ma się tylko jedno. Zadbajmy o to, aby było ono jedyne w swoim rodzaju. Jeżeli nieprzyjaciel pojawi się na Twojej drodze to wiec, że Bóg nie przypadkowo go tam postawił- miał ku temu powód.


Życzę wszystkim udanych i pełnych wrażeń wakacji :) Odpocznijcie :*


1 komentarz:

  1. Ja też popłakałam się jak mój wychowawca zaczął nam dziękować :'( Udanych wakacji ;-)

    OdpowiedzUsuń